הפורום לתיאום המאבק באנטישמיות

בריטניה – אישה צעירה נחבלה במהלך תקיפה אנטישמית אלימה שהתרחשה ב-Edgware

Share on print
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Share on facebook

סייעת רופא שיניים בת 20 הוכתה עד אובדן הכרה, איבדה שלוש שיניים וסבלה משבר בלסת, לאחר שהותקפה באופן ברוטאלי וללא כל התגרות על ידי אדם זר מחוץ לתחנת Edgware. התקיפה באה בעקבות תקרית שאירעה במהלך נסיעה לילית באוטובוס, בה היו הקורבן – Chanelle O’Malley מ-Pembroke Close, Edgware – וחברותיה מטרה לגידופים על רקע גזעני. גב' O’Malley נזקקה ל-15 תפרים במצח ו-9 תפרים בשפה, לאחר שספגה שתי חבטות מידי גבר במהלך התקיפה הנוראה שהתרחשה בשעות הבוקר המוקדמות של יום א', ה-24 במאי.

גב' O’Malley מסרה כי: "הגבר וחבריו היו כבר על האוטובוס כשעלינו. בתחילה הוא התבדח עם אחת מחברותיי, ואז החל להתנהג באופן גזעני, כינה את חברותיי 'נסיכות יהודיות' ואמר לנו ש'אמא ואבא קונים לנו הכל'".

הגבר ירד מן האוטובוס תחנה אחת לפני תחנת Edgware וכאשר גב' O’Malley נכנסה למונית עם שתיים מחברותיה, הוא ניגש אליהן והחל לצעוק.

לדברי גב' O’Malley: "רק אמרתי לו לשתוק ולעזוב אותנו לנפשנו. הוא תפס אותי בצוואר וזה הדבר האחרון שאני זוכרת. התעוררתי על הרצפה כשדם נוזל לי מהראש ומהשפה. הייתי בהלם מוחלט ולא הבנתי מה קרה. אני רוצה שייתפסו אותו. אני שונאת אותו. הוא השאיר לי צלקות; הן אמנם קטנות, אבל הן שם".

לדברי חברותיה של גב' O’Malley, הגבר חבט בה פעמיים בפנים ונמלט מהמקום בלווית חבריו.

האישה החלימה מבחינה גופנית מן התקיפה וחזרה לעבוד היום אחה"צ.

המקור:
http://www.times-series.co.uk/