הפורום לתיאום המאבק באנטישמיות

הסיור "תכיר את היהודי" של פטריק ליטל מפיץ שנאה אנטישמית בכל רחבי  המדינה

Share on print
Share on whatsapp
Share on email
Share on twitter
Share on facebook

הפוליטיקאי לשעבר, פטריק ליטל (Patrick Little), החל בסיור ברחבי המדינה תחת השם "תכיר את היהודי". הביקור כולל לפחות 10 ערים בארה"ב, שבהן הוא משמיע תעמולה אנטישמית לעבר עוברי אורח ומצלם את המפגשים. ליטל היה אנטישמי מובהק, אבל הנאומים האחרונים שלו והערות מקוונות מעידים על כך שהוא פועל ברמה חדשה של קנאות ופראנויה. הוא אימץ במלואו את הנרטיב הניאו-נאצי, תוך שהוא משבח את מאמצי "סינט אדולף" לחסל את האוכלוסייה היהודית.

האנטישמיות הניעה את מסעו של ליטל כשהוא ניסה להחליף את דיאן פיינשטיין בסנאט. כשמאמצים אלו הסתיימו בתבוסה מוחצת, הוא "האשים את היהודים" ואת "הציונים" ואת "המכונות השבורות". בפרשנות באינטרנט לאחר הבחירות הוא טען כי "מאות אלפי בוחרים הגיעו להצביע ומצאו שם 'טעות'… זכינו בגדול הערב, ה- ZOG פשוט לא יודע את זה עדיין". ראשי תיבות של ZOG הם "הממשלה הציונית הכבושה", המבטאת את האמונה של העליונות הלבנה המאמינה כי שממשלת ארה"ב נשלטת בידי יהודים.

הסיור של ליטל כולל את Portland, Olympia, Seattle, Missoula, Helena, Alberton, Fargo, Minneapolis, Skokie ואת Providence. הוא ניסה (ללא הצלחה) להיכנס לקנדה וטוען כיום שהוא מתכנן לבקר את העיר ניו יורק או כפי שהוא קורא לה "קן הצרעות".

במהלך הסיור שלו ליטל מתרכז באובססיביות ביהודים ובתיאוריות קונספירציה אנטישמיות. הוא נושא שלט עם המילים: "יהודים אונסים ילדים" ומנסה לעורר את הקהל לתגובות. אנשים בדרך מתעלמים מננו למרות שאחד האנשים זרק לעברו פחית שתיה ומישהו אחר צער "לך תז….".

Little, with his sign, gets support from Dylann Roof, a white supremacist who shot and killed nine black parishioners at a church in Charleston, South Carolina in 2015. (Cartoon by one of Little’s supporters)

הסיור שלו הוביל אותו למקומות שונים, החל מהעיר Minot בצפון דקוטה, אוניברסיטת בראון ב- Providence ומוזיאון השואה באילינוי. תוך שהוא מטייל בין הספרים של מוזיאון השואה, ליטל הדגיש את הקשרים שלו תוך שהוא מנסה להכחיש את השואה. הוא דיבר עם הנוכחים במוזיאון וניסה לגייס כסף עבור מאמציו.

להלן התחנות בסיור שלו וחלק מהרעל שהוא פיזר במהלכו.

אלא אם צוין אחרת, כל ההערות הן מקוריות כולל טעויות איות וניקוד.

22 ביולי, מדינת וושינגטון. "בטיול בפארק NW הלב והנשמה שלי שמחים כשאני רואה את כל האימהות הלבנות הצעירות עם הילדים המאושרים שלהם ובעליהם הלבנים. לעזאזל עם היהודים שניסו להרוס את התרבות הידידותית של ארצות הברית, אלוהים יקלל אל בורות הגיהינום הלוהטים, לאן שהם שייכים. בושה לנו על שהרשו ליהודים לקנן במוסדות שלנו ". (gab)

25 ביולי, אלברטון, מונטנה. "עדיין כל הערים לבנות כאן עם כל משפחות הלבנות. רצח עם לבן מתחיל לזחול החוצה מ- Missoula. היהודים מנסים לטהר את המדינה הזאת מבחינה אתנית … "(YouTube).

25 ביולי, מונטנה. "חלמתי אתמול בלילה על הגירוש הקרוב של היהודים מארצות הברית. זה היה מפואר, פעמוני הכנסיות צלצלו בכל עיר כאשר הרכיב הזר העוין נאסף בנמלי הים והאוויר. אם תפעל לכיוון הזה, אתה תזכה לראות את השחרור". (gab)

26 ביולי, צפון דקוטה. "היהודים הרגו כל כומר אורתודוכסי נוצרי ברוסיה בשנות ה -20 וה -30". (gab)

28 ביולי, וויסקונסין/מינסוטה. "אני מקווה כי אצליח לאלץ את @POTUS לקרוא ליהודי" (gab).

28 ביולי, מיניאפוליס, מינסוטה. "אלוהים יודע שיהודי האומה האלה עושים כל שביכולתם כדי להרוס את השכונות הנחמדות שראיתי כאן" (YouTube)

29 ביולי, Skokie, אילינויס. "חשוב לזכור שכמעט כל מדינה שגירשה את היהודים הודיעה כי הסיבה לגירושם הוא אונס ילדים והקרבת ילדים והתעללות בילדים". (YouTube)

29 ביולי, Skokie, אילינויס. "אם היהודים אתה מפסיד כל הזמן עד שאתה מת מכל ההפסדים" (Gab).

29 ביולי, Skokie, אילינויס. "חשוב לציין כי בכל פעם שיהודים גורשו מחמש מאות המדינות הללו זה היה מכיוון שהם אנסו ילדים. יהודים הרכו שלושים מיליון בני אדם לפני מלחמת העולם השנייה. זה הרבה יותר משישה מיליון. (You Tube).

31 ביולי, Providence, רוד איילנד. "אל תשכח, יהודים הם המחבלים הכי מסוכנים… הם גם לרוב אשמים בפדופיליה, סחר בעבדים ומחסר בסמים… כשאתה מתעסק עם יהודים, אתה מתעסק כאן עם אנשים איומים… מאחורי עיני העכבר שלהם הם מתכננים להרוג את כל משפחתך. תזכור את הטבע האמתי של היהודים. (YouTube).