19-04-2017

קהילת משחקי הרשת Steam נגועה בשנאה ליהודים, אסלאמיסטים ונאו-נאצים המצ'וטטים אונליין אודות הריגת יהודים

מקור: Campaign Against Antisemitism


בפלטפורמת משחקי הרשת העולמית Steam, המונה כמעט 100 מיליון משתמשים, כולל מספר גדול של ילדים, ישנם כ- 11,903 משתמשים עם הכינוי אדולף היטלר, 3,611 משתמשים המכנים עצמם אוסמה בין לאדן, ואינספור אחרים אשר אימצו לעצמם כינויי רשת אנטישמיים שלכאורה תומכים בטרור ורצח עם. חיפוש אחר שמות המכילים את המילים "Juden", "Nazi" ומונחים דומים מחזירים אף הם אלפים על גבי אלפים של פרופילים אנטישמיים מחוצפים.

 

חרף קוד ההתנהגות המקוון של פלטפורמת Steam, האוסר על משתמשים לבצע כל פעולה שהיא בגדר "הצקה" או "הטרדה" של אחרים, והדורש ממשתמשים שלא לעשות דבר "המונע מכל משתמש אחר שימוש והנאה משירותי פלטפורמת Steam", נראה כי השנאה האנטישמית נפוצה בפלטפורמה, ואסלאמיסטים ונאו-נאצים אפילו דנים אודות כיצד עשוי להיראות הרג יהודים בחיים האמיתיים.

 

Steam

פלטפורמת Steam בבעלותה של חברת Valve Corporation. פשוטו כמשמעו, היא מספקת את מגרש המשחקים המקוון שבו ילדים מבלים שעות באינטראקציה בינם לבין עצמם ובינם לבין אנטישמים כבדים. נראה כי מציאת ראיות לאנטישמיות בפלטפורמת Steam היא משימה קלה, ואם אנו מסוגלים למצוא כל כך הרבה ראיות לכך בקלות כה רבה, אין שום סיבה שמפקחי הפעילות המקוונת של חברת Valve לא יהיו מסוגלים לכך. יש להחרים את המשתמשים האנטישמיים האלה.

 

ייתכן שתרצו ליצור קשר עם מנכ"ל חברת Valve, גייב ניוול (Gabe Newell) בדוא"ל gaben@valvesoftware.com, על מנת לשאול אותו מדוע Steam נגועה כל כך באנטישמים דוחים.